Havaş Turizm

Havaş Turizm ve Seyahat Acentası

Havaş Turizm ve Seyahat Acentası TAV İşletme Hizmetleri A.Ş güvencesiyle A Grubu bir turizm acentası olarak hizmet veren Havaş Turizm ve Seyahat Acentası, Türkiye’nin köklü yer hizmetleri şirketi Havaş bünyesinde kuruldu.

Bağlı bulunduğu TAV Havalimanları’nın gücüyle kendi enerjisini birleştiren Havaş Turizm ve Seyahat Acentası, kısa zamanda turizm sektörünün en bilinen isimlerinden biri haline geldi.

Müşterilerine özel hizmet vermeyi, kendilerini ayrıcalıklı hissettirmeyi öncelikli amaç edinen Havaş Turizm ve Seyahat Acentası, gerek planladığı seyahatlerde, gerekse düzenlediği organizasyonlarda tüm konuklarını mükemmel bir şekilde ağırlıyor. Uluslararası birçok farklı turizm ve seyahat şirketiyle uyum içinde çalışan Havaş Turizm ve Seyahat Acentası, bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, yaratıcı ve sıra dışı hizmetler sunuyor.

Uçak bileti ve otel rezervasyonları, özel jet ve helikopter kiralama, transfer ve araç kiralama, cruise turları, mavi turları, golf turizm, spa ve wellness, balayı paketleri ve gurme turlarının yanı sıra toplantı, seminer, kongre ve organizasyon hizmetleri alanında da birçok projeye imza atarak bu alandaki başarısını kanıtlayan Havaş Turizm ve Seyahat Acentası’nın, IATA, TURSAB, ASTA, MPI, UFTAA ve SITE gibi önemli kuruluşların üyesi konumunda bulunuyor.

Resmi web sitesi için www.havastur.com

Sayfayı / Siteyi Öner Sayfayı / Siteyi Değerlendir Sayfayı Yazdır Sayfayı Sık Kullanılanlara Ekle