Basın Bültenleri

Basın Bültenleri

TAV Havalimanları’na yatırımcı ilişkilerinde üç ödül

Türkiye Yatırımcı İlişkileri Derneği (TÜYİD) tarafından üçüncüsü bu yıl gerçekleştirilen “Yatırımcı İlişkileri Zirvesi”nde TAV Havalimanları üç kategoride ödül kazandı.

Havalimanı işletmeciliğinde Türkiye’nin dünyadaki lider markası TAV Havalimanları Türkiye Yatırımcı İlişkileri Derneği’nin (TÜYİD) düzenlediği Yatırımcı İlişkileri Zirvesi’nden üç ödülle döndü. TAV, “En iyi Faaliyet Raporu” kategorisinde ilk sırada yer almak üzere, “En iyi İnternet sitesi” ve “Finansal sonuçların paylaşımı alanında en iyi şirket” olmak üzere üç dalda ödüle layık görüldü.

TAV Havalimanları Yatırımcı İlişkileri Direktörü Nursel İlgen, “TAV Havalimanları olarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda uluslararası standarlarda değer üretmek için çaba gösteriyoruz. Bu çabanın Yatırımcı İlişkileri’ne yansımasında bizi motive eden en önemli unsur var olan ile yetinmeyip daha iyiye ve daha güzele ulaşma gayretidir. Gerçek bilginin zamanında ve eşit olarak paylaşılması konusundaki farkındalığımız ve proaktif yaklaşımımız sonucunda, bu yıl oldukça kapsamlı ve titiz değerlendirme süreci sonrasında üç dalda ödüle layık görülüyor olmamız bizim için büyük bir gurur. Doğru yolda olduğumuzun ve bu işi ne denli iyi yaptığımızın onaylanıyor olması bize ayrıca mutluluk veriyor. Her konuda verdiği destek ile vizyonumuzu daha da ileriye taşımamızı sağlayan üst yönetimimize ve bu başarıya katkısı olan tüm paydaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

TÜYİD Yatırımcı İlişkileri Zirvesi bu yıl Ritz Carlton’da düzenlendi. Yatırımcı ilişkileri ödülleri, bağımsız bir danışmanlık şirketi tarafından yapılan değerlendirme sonucunda belirleniyor ve bu alandaki en iyi uygulamaların desteklenmesini amaçlıyor. Akşam düzenlenen ödül töreni öncesinde gerçekleşen oturumlarda da sektörün önde gelen profesyonelleri dinleyicilerle buluştu. TAV Havalimanları Yatırımcı İlişkileri Direktörü Nursel İlgen de “Yatırımcı İlişkileri’nde Performans Ölçümü ve Raporlamalar” başlıklı panelde konuşmacı olarak yer aldı.

Sayfayı / Siteyi Öner Sayfayı / Siteyi Değerlendir Sayfayı Yazdır Sayfayı Sık Kullanılanlara Ekle
Inline