ATÜ

ATÜ

TAV Havalimanları Holding, Gebr. Heinemann ve Unifree Duty Free ortak girişimi olarak 2000 yılında kurulan ATÜ, Türkiye’nin en büyük gümrüksüz satış mağazaları işletmecisidir.

ATÜ Duty Free, müşteri memnuniyeti odaklı vizyonu ile günümüzde 8 ülkede, 21 havalimanında, modern dizayn edilmiş toplam 27.000 m2.lik 120’den fazla gümrüksüz satış mağazasında sunduğu 100’ den fazla uluslararası markanın 50.000 seçkin ürününü müşterilerine sunmaktadır.

İlk günden itibaren uluslararası ödüller ile onurlandırılan ATÜ, 2.700’den fazla uzman çalışanı ile her yıl 100 milyona yakın yolcuya 7 gün 24 saat kesintisiz ve profesyonel hizmet vermekte ve tüm müşterilerine “eşsiz bir alışveriş deneyimi” sunmaktadır.

ATÜ Duty Free, 4 kıtada, 8 ülkede 120’den fazla mağaza ile gümrüksüz mağazacılık hizmetini Türkiye' de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa Alanya, Muğla Bodrum Havalimanları’nda duty free operasyonu yönetiyor. Yurtdışında ise Gürcistan'da Tiflis, Batum, Kutaisi; Makedonya'da Üsküp, Ohrid; Tunus'ta Enfidha, Monastir, Kartaca, Jerba, Sfax, Tozeur, Tabarka; Letonya'da Riga; Umman'da Salalah; Suudi Arabistan'da Medine; Amerika Birleşik Devletleri’nde Houston George Bush Havalimanları'nda duty free mağazalarını işletiyor. TAV Havalimanları, Heinemann ve Unifree ortaklığında kurulan ve Türkiye'nin en büyük gümrüksüz satış mağaza işletmecisi olan ATÜ Duty Free, yolculara, dünyanın en tanınmış markalarına ait 50.000 çeşit ürüne avantajlı fiyatlarla erişim olanağı sağlamaktadır.

TAV Havalimanları Holding, Gebr. Heinemann ve Unifree Duty Free ortaklığının oluşturduğu işbirliği ile kusursuz bir operasyon, geniş ve kaliteli bir tedarik ağı ve son teknolojiyle çalışan verimli bir lojistik altyapıya sahip ATÜ, dünya çapındaki operasyon noktalarını her geçen yıl artırmaya ve “seyahatin en keyifli noktası” olarak milyonlarca yolcuyla buluşmaya devam etmektedir.

Resmi web sitesi için www.atu.com.tr

Sayfayı / Siteyi Öner Sayfayı / Siteyi Değerlendir Sayfayı Yazdır Sayfayı Sık Kullanılanlara Ekle
Inline