ATÜ

ATÜ

TAV Havalimanları Holding, Gebr. Heinemann ve Unifree Duty Free A.Ş. ortak girişimi olarak 2000 yılında kurulan ATÜ, Türkiye’nin en büyük gümrüksüz satış mağazaları işletmecisi olarak dünya çapında sektör liderlerinden biri olarak dünya çapındaki operasyon noktalarındaki gümrüksüz satış mağazaları, butikler, özel konsept mağazalar ve alt işletmeci markalara ait mağazalar ile her geçen yıl milyonlarca yolcuya eşsiz bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

ATÜ, kuruluşundan bu yana sürekli geliştirmekte olduğu hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı vizyonu şık ve modern dizayn edilmiş toplam 20.000 metrekarelik gümrüksüz satış alanında, yurtiçi operasyonlarını İstanbul Atatürk, İzmir Adnan Menderes, Ankara Esenboğa, Gazipaşa- Alanya havalimanlarında, yurt dışı operasyonlarını ise Gürcistan’da Tiflis, Batum ve Kutaisi, Makedonya’da Üsküp ve Ohrid, Litvanya’da Riga, Tunus’ta Enfidha Hammamet and Monastır Havalimanları’nda başarıyla sürdürmektedir.

ATÜ, 2014 yılında Tunus’taki Carthage, Sfax, Djerba, Tabarka ve Tozeur Havalimanları  ve Umman’daki Salalah Havalimanı ihalesini kazanarak Kasım 2014’te bu havalimanlarındaki yeni operasyonlarını başlatmıştır. ATÜ aynı zamanda 2015 yılında Suudi Arabistan’da Medine Havalimanı’ndaki gümrüksüz satış operasyonunu başlatacaktır.

ATÜ, 7 ülkedeki 19 havalimanında toplam 84 aktif mağazasında, toplam 2000’den fazla profesyonel çalışanıyla, işbirliği içinde olduğu 100'den fazla uluslararası seçkin markanın 50.000 referans ürününü 365 gün 24 saat boyunca müşterilerinin beğenisine sunarak, kuruluşundan beri 10 uluslararası kurumsal ödülle onurlandırılmıştır.

Resmi web sitesi için www.atu.com.tr

Sayfayı / Siteyi Öner Sayfayı / Siteyi Değerlendir Sayfayı Yazdır Sayfayı Sık Kullanılanlara Ekle